שירות אריזת

שירות אריזה מקצועי

מתכננים מעבר דירה באזור תל–אביב, ירושלים, מודיעין, אשדוד או רחובות? חברת סידור מתמחה בשירותי אריזה מקצועיים. יום לפני המעבר שלכם, צוות בנות נמרצות יארזו את תכולת הבית בצורה עדינה, נקייה ורגישה, תוך שימוש בחומרי אריזה מהמתקדמים בשוק, על מנת שחפציכם יישמרו בצורה הטובה ביותר. בנוסף, נבצע רישום מדויק של כל תכולת הקרטונים ומיקומם בבית החדש, על מנת לשמור על סדר ושליטה מלאים.

 

חברת סידור מורכבת מצוות נשי ומיומן של בנות צעירות ונמרצות, שיארזו עבורכם את כל תכולת הבית תוך כמה שעות ספורות, תוך יחס מסור ועדין לחפצים היקרים לכם מכל, עם אחריות ואמינות ללא פשרות.

 

סידור הבית תוך כמה שעות!

במעבר דירה, הזמן קצר והמלאכה מרובה. הבנות שלנו, בעלות ניסיון רב בתחום האריזות והלוגיסטיקה, יארזו לכם את הבית בטווח שבין ארבע לשש שעות בלבד ויחסכו לכם זמן יקר וטרחה. עם חברת הסידור שלנו, אתם לא צריכים לחפש קרטונים ולחשוב על פתרונות ארגוניים. את החברה מנהלת מרינה שמואלביץ', בעלת ניסיון של 15 שנה בתחום האריזות והלוגיסטיקה, שלמדה את העסק מבפנים ומבחוץ.

 

חברת הסידור שלנו מתמחה באריזה ופריקה של תכולת דירה, מהקטנה ועד הגדולה ביותר, ונותנת שירות מקצועי ואמין תוך ליווי מלא בתהליך המעבר. החברה בעלת ותק של 10 שנים בתחום האריזות והלוגיסטיקה, וכבר סייעה למאות משפחות מרוצות, מכל רחבי הארץ.

 

אז מה מייחד אותנו?

  • צוות גדול ומסור: החברה בעלת 4 צוותים ראשיים הממוקמים בתל – אביב, מודיעין, אשדוד ורחובות וזמינים לכל בקשה מהרגע להרגע.
  • פריסת שירות רחבה: אנו יושבים בירושלים ומעניקים שירות בעיר ובסביבתה, ביהודה ושומרון, במודיעין, בתל אביב והסביבה, ברחובות, בהרצליה ובהוד השרון. הצוותים שלנו יגיעו לכל מקום, גם למקומות הנחשבים קשים להגעה.
  • מיומנות עם נגיעה אישית: הצוות שלנו מורכב מבנות צעירות ומיומנות, המעניק את היתרון של המגע הנשי המסור והעדין לאריזת החפצים היקרים לכם.
  • זמינות: החברה שלנו מתגאה בזמינות הגבוהה שלה, ובכך שניתן להזמין את השירות שלנו מהיום להיום, הכול תוך יחס אישי ורמת שירות גבוהה.

 

עומדים בפני מעבר דירה? אל תהססו לפנות אלינו עוד היום!